Komentarze użytkownika

@Zniszczyć porozumienie między Bractwem Piusa X a Papieżem czyli dlaczego Gospodarz zbanował p. Lenza (16 kwietnia 2021 12:47)

I tak już na koniec panie Waławie kochany...pan uważasz, że nijaka Paris podnosi wagę tego portaiku?

16 kwietnia 2021 16:26

Idź i pisz te swoje EPICYKLE !!!

Niedługo tu pozostanie LaLapaRis, OrDA, śmIeciU, MaGaZyniEr i kilku potakiwaczy !!!

16 kwietnia 2021 16:22

Dlaczego tak nienawidzicie tego faceta?

"Proszę mi też nie mówić że wykorzystuję bezbronność usuniętego, bo jego teksty będą tu wisiały, p. Lenz może się bronić na innych portalach, zaś jego ostatni tekst zauważyłem dopiero dzisiaj. Ponieważ jego rozważania będą nadal obecne na SN, wolno mi je skomentować."

Pan nie komentuje, a tylko okłamuje ludzi ile wlezie. Nienawiść ma swoich geniuszów. Voltaire, mistrz francuskiego Oświecenia, tak nauczał swoich uczniów: "Okłamujcie ludzi, ile wlezie. Co im będziecie wmawiać – być może – odrzucą. Ale spokojna głowa: to, o co nam chodzi najbardziej, z pewnością w ludziach pozostanie!..."

16 kwietnia 2021 16:19

Tytułem wstę pu powtórzę za kimś słowa, które warto zapamiętać:

"Wolność słowa polega na tym, że wolno wypowiadać BEZ ŻADNYCH OGRANICZEŃ poglądy, które się komuś nie podobają. Na przykład nie podobają się większości, bo są to poglądy mniejszości. W demokracji wygrywa większość, ale ona też szanuje mniejszość, a nie zwalcza za pomocą cenzury."

ps

I Pan pisze takie bzdety?

"Niestety p. Lenz stał się przekaźnikiem treści obniżających poziom Szkoły Nawigatorów."

Doprawdy, wstyd mi za pana :(

16 kwietnia 2021 16:07

Strona 1 na 1.